Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak importovat, jak exportovat, jak konvertovat, jak přehrát, v čem spustit, jak otevřít, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem upravit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: grafiku, dokumenty, šablony dokumentů, internet a web, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, písma, fonty, komprimace dat, systémové soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Informace, technika, kultura, volný čas

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, jídlo a nápoje, sport, věda, láska, hmyz, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, stavby, auta, ovoce, rostliny, květiny, ženy a dívky, přístroje, nápoje, Vánoce a Advent, symboly, zelenina, muži, nástroje a přístroje, ptáci atd.

Frky, kameňáky, vtipné texty, vtipy, ftipy, vtípky

Chcete se pobavit? Frky, kameňáky, vtipné texty, vtipy, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o metanolu, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, fóry o homosexuálech apod.

Klíčová slova: č, webové stránky, Online hry zdarma, Počítačové tapety pro Windows, Topmodelky a celebrity, Online web Hry zdarma bez registrace, Dopravní značení, Kliparty pro dokumenty, Juventus Turín, zábava, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, weby, R

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Mississippi, Utah, Vermont, Minnesota, Colorado, Texas, Missouri, Aljaška, Georgie, Jižní Karolína, Illinois, Louisiana, Pensylvánie, Rhode Island, Iowa, Connecticut, Jižní Dakota, Nové Mexiko, Michigan, Severní Dakota, Nebraska, Florida, Virginie, Wyoming, Kalifornie, Wisconsin atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Střílečky, Akční hry, Pro dívky, Závody aut, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Strategie, Hry pro děti a tak dále.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Recepty, Desktop, Adventní neděle, Písnička, Jmenovka, Pozadí, Pastýř, Silvestr, Atmosféra, Vánoční pozadí, Husarské knoflíky, Vánoční stromeček, Rumové řezy, Vánoční světýlka, Ostrava, Drážďany, Popelka, Pro děti, Tisk, Vánoční koule, Strom, Václavské náměstí, Alkoholový kalendář, K Vytištění, Film, Tichá noc, Křesťanství, Historické ozdoby, Santa Claus, Sněhová vločka, Pokrmy apod.

Keywords:webovky, PC tapety pro Windows, internet, Nejhranější online hry zdarma, Vlajka Kajmanských ostrovů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, info, doporučujeme, Obrázek Make up, Prapory regionů a království, tipy, Vlajky států a zemí světa

Wallpapers na PC - pC pozadí pro Windows

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC. můžete využít v mobil, displej, obrazovka počítače, monitor, tablet, phablet, ultrabook, smartphone, počítač, notebook, PC a pro operační systémy Lubuntu, Windows 2000, Mac, Windows XP, Slackware, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Android, Linux Mint, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, wallpapery, zvířata, letadla, hudební tapety, jídlo a nápoje, příroda, krajina, budovy a stavby, rostliny, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery. Stahujte v rozlišení 360x640, 1152x864, 1152x1920, 1536x2560, 2560x1440, 750x1334, 800x600, 800x1280, 360x760, 1080x1800, 1600x900, 2048x1080, HD 1280x720, 1200x1920, 1152x768, 1800x1440 atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Počítačové tapety pro Windows - tapety do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. lze použít v ultrabook, phablet, smartphone, notebook, mobil, počítač, displej, obrazovka počítače, tablet, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Android, Windows NT, OSX, Windows 7, Linux Fedora, macOS, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows 2000, Slackware, Windows 98. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, motorky, motocykly, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, noční města, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, příroda, krajina, voda a bubliny, budovy a stavby, sportovní pozadí, hudební tapety, operační systémy, Windows, auta, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné velikosti jsou 768x1024, 2560x2048, 1200x1920, 1440x2560, 800x1280, 1920x1200, 1152x1920, 1536x864, 320x568, 2048x1536, 393x786, 375x667, Full HD 1080x1920, 1440x960, 1280x1024, HD 1280x720 atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, dopravní prostředky, přístroje, věda, zvířata, ptáci, sport, láska, osobnosti a lidé, květiny, zelenina, auta, hudba, ovoce, náboženství, smajlíci a emotikony, mapy, ženy a dívky, hmyz, nápoje, Vánoce a Advent, rostliny atd.

Klíčová slova: multimédia, Tapety na PC zdarma ke stažení, Online hry zdarma, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, zadarmo, Obrázky zdarma, pro děti, Karl Marx, Adam Smith, počítače, Wallpapers na PC, V, Vlajky amerických států USA

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, stavebnictví, cestování, český jazyk, latina, nemoce, ekonomie a ekonomika, matematika, filozofie, technika, školství, software, psychologie, příroda, literatura, počítače, chemie, zkratky, zločin a právo, sport, kultura, lékařství a medicína, rostliny, různé atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako lékařství a medicína, příroda, věda, sport, internet, hardware, ekonomie a ekonomika, materiály, školství, počítače, nápoje, bankovnictví, psychologie, český jazyk, rostliny, filozofie, chemie, technika, kultura, náboženství a křesťanství, zkratky, fyzika, literatura, jídlo atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit, kterak editovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak importovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak spustit, jak převést soubory následujících typů: obrazy disků, dokumenty, grafiku, písma, fonty, koncovky souborů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, internet a web, šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory apod.

PC tapety pro Windows - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro ultrabook, počítač, notebook, monitor, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon, phablet, displej, smartphone, mobil a pro operační systémy Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, OSX, FreeBSD, Windows XP, macOS, Java ME. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, fantasy, flóra, stromy, motorky, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, zvířata, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, fraktály, free wallpapers, oceán, moře, pláže, květiny. Zvolit si můžete rozměry 2560x1920, 393x786, 1280x854, 1200x1920, 1680x1050, 2560x1600, 2560x2048, 1024x600, 854x480, 1152x864, 1280x1024, 1440x2560, 1080x1920, 2048x1080, 1536x2048, 1600x1200 atd.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Patchwork, Vídeňský punč, Skleněné ozdoby, Bramborový salát, Jarmark, Sněhulák, Dia, K Tisku, Smrk, Koledy, Ohňostroj, Text, Vánoční punč, Husarské knoflíky, Recepty, Plocha, Zdraví, Vídeň, Drážďany, Vánoční filmy, Adventní trhy, Wallpaper, Omalovánky, Kinder, Svíčky, Jesličky, Brambořík, Stromeček, Santa Claus, Koleda, Šišky apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Databáze osobností Kdo je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Antistresové omalovánky, linky, volný čas, Vlajky spojených států amerických, Dominican Republic, Slovník pojmů Co je to?, Adventní magazín, Slovník pojmů Co je to?

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, stavebnictví, cestování, český jazyk, latina, nemoce, ekonomie a ekonomika, matematika, filozofie, technika, školství, software, psychologie, příroda, literatura, počítače, chemie, zkratky, zločin a právo, sport, kultura, lékařství a medicína, rostliny, různé atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako lékařství a medicína, příroda, věda, sport, internet, hardware, ekonomie a ekonomika, materiály, školství, počítače, nápoje, bankovnictví, psychologie, český jazyk, rostliny, filozofie, chemie, technika, kultura, náboženství a křesťanství, zkratky, fyzika, literatura, jídlo atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Rčení, přísloví, myšlenky, bonmoty, hlášky, aforismy, moudra

Citáty slavných osobností, Rčení, přísloví, myšlenky, bonmoty, hlášky, aforismy, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o penězích od různých známých osobností.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Světové vlajky, odkazy, Adventní magazín, zdroje informací, Mesin slot, Vlajky měst a obcí České republiky, Přehled souborových přípon, výukové pomůcky, Seznam zkratek a akronymů, školství, Hry pro kluky, Pizza, ingredience, druhy, recepty,

Několik fórů na závěr. Vtip Světové ideologie a nauky: KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Další odkazy:

Partnerské weby
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Naše tipy
Bhutan
Zajímavé internetové odkazy
Křesťanské omalovánky k vytištění
Tipy na zajímavé weby
Obrázky ke stažení
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.